Keliautojų forumas

Norėdami prisiregistruoti ir dalyvauti forume, naudokitės kompiuteriu. Registracija mobiliuoju telefonu laikinai negalima. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Notifications
Clear all

Forumas

Maršrutai Aukštaitijoje
Įrašai
Temos

Rimšė ir jos apylinkės

"Rimšė ir jos apylinkės" tai apie 24 km. ilgio maršrutas žygiuojant pėsčiomis arba važiuojant dviračiu. Keliaujant juo, daugiausia teks eiti kaimo vieškeliais su žvyro danga, apie penktadalis maršruto drieksis asfaltu, bus šiek tiek lauko keliukų ir labai nedidelė atkarpėlė bekelės. Maršruto nuoroda - "Rimšė ir jos apylinkės".

1
1
Maršrutai Dzūkijoje
Įrašai
Temos

Dieveniškės. Pietvakarinė dalis.

"Dieveniškės. Pietvakarinė dalis", tai kiek mažiau nei 20 km ilgio maršrutas keliaujant pietvakarine Dieveniškių teritorijos dalimi. Maršrutas driekiasi nuo Dieveniškių miestelio per apylinkių vieškelius, miškus bei kaimus. Maršrutas žiedinis, juo eidami sugrįšime į tą patį tašką iš kurio pradėjome. Maršruto nuoroda - "Dieveniškės. Pietvakarinė dalis".

1
1

Poškonių ir Rimašių etnografinius kaimus aplankant

Poškonių ir Rimašių etnografinius kaimu aplankant, tai maždaug 23 km. ilgio maršrutas po Dieveniškių apylinkes. Maršrutas driekiasi nuo etnografinio Poškonių kaimo, pro Truinių ir Barovkos miškus iki etnografinio Rimašių kaimo. Maršrutas žiedinis, beveik visą laiką einant patogiais miško, laukų ir kaimų keliais ir keliukais. Maršruto nuoroda - "Poškonių ir Rimašių etnografinius kaimu aplankant".

1
1
Dalintis: